Neden Kürekod ?

Kürekod Freelance Web İşleri ajansınızın , reklam şirketinizin çözüm ortağı olması yönünde hizmet vermektedir. Freelance Web Tasarıma daha bi kurumsal olarak yaklaşıyor. Önceliğimiz aldığımız işlerde kazanç odaklı değil çözüm odaklı olmasıdır.Aldığımız işlerde kalite ve zaman bizler için çok ama çok önemlidir. Kürekod'un çalışma şeklini bu başlıkta zaten yazmıştık. 

Hızlı Pratik ve Genç Ekip

Yeniliği çok yakından takip eden Kürekod ekibi çalışmalarını titizlikle ve özveri ile devam ettirir. İşimiz profesyonel projelere imza atmaktır. Bu zorlu; bir o kadar da zevkli süreçte, kısa sorularla problemi keşfetme, problem çözümüne yönelik stratejiler gerçekleştirme, tasarım, web yazılım geliştirme, içerik geliştirme, test etme, yayınlama ve dönüt alma aşamaları gerçekleştirilmektedir.

"Her zaman daha iyisi yapılabilir" mantığı ile hareket ederek her işte empati kurup müşterilerimizin bakış açılarıyla projelerini geliştiriyoruz. Her yeni projede , yenilikçi fikirler ve çözümler üreterek kendimizi ve müşterimizi geliştrmek en büyük hedefimizdir.